• Nowy
ŁUPARKA DO DREWNA 6,5T HL660 SCHEPPACH

ŁUPARKA DO DREWNA 6,5T HL660 SCHEPPACH

Łuparka do drewna 6,5T HL660 Scheppach z wysokowydajnym silnikiem o mocy 2200W. Siła łupania wynosi aż 6,5T. Takie ciśnienie jest więcej niż wystarczające do rozłupywania pieńków o średnicy do 25 cm i długości 52 cm. Łupie do 100 klocków na godzinę. Pewna i cicha obsługa, pracować z tym urządzeniem może niemal każdy. Łatwo łupie zarówno drewno przechowywane, jak i te świeże. Cylinder hydrauliczny z automatycznym powrotem. Optymalne bezpieczeństwo dzięki obsłudze obiema rękami. Maszyna niewymagająca większej konserwacji, o ograniczonym zapotrzebowaniu na miejsce. Konstrukcja stalowa powlekana proszkowo odporna na zginanie i skręcanie. Siatka bezpieczeństwa wykonana w całości ze stali jest zgodna z przepisami bezpieczeństwa i została zaprojektowana tak, aby chronić operatora. Możliwość pracy również bez osłony.

Potrzebujesz ogrzać drewnem dom lub domek na zimę? Często korzystasz z kominka? 
Ta łuparka będzie odpowiednia dla ciebie! Oszczędź sobie kłopotu z ręcznym rąbaniem drewnianych klocków które zabiera mnóstwo czasu oraz wymaga dużego wysiłku. Praca z elektryczną łuparką jest cicha i może ją obsługiwać prawie każdy.

Ogrzewanie drewnem staje się tendencją wzrostową. Przynosi to nie tylko korzyści gospodarcze, kominek lub piec jest bardzo estetycznym i praktycznym dodatkiem do domów. Wiąże się z tym jednak potrzeba cięcia drewna. Praca z siekierą wymaga nie tylko dużo energii, ale także umiejętności i praktyki.

Produkt jest fabrycznie nowy. W zestawie znajduje się:

  • Łuparka HL660 Scheppach
  • Siatka bezpieczeństwa
  • Osprzęt
  • Instrukcja obsługi
  • Dowód zakupu
4046664072119

Opis

Waga (kg)
63
Zasilanie (V/Hz)
230/50
Moc (W)
2200
Maksymalna siła nacisku (T)
6,5
Maksymalna długość polan (mm)
520
Maksymalna średnica drewna (mm)
250

Specyficzne kodyKomentarze

Napisz swoją opinię

ŁUPARKA DO DREWNA 6,5T HL660 SCHEPPACH

Napisz swoją opinię