PIŁA ŁAŃCUCHOWA SPALINOWA GAŁĘZIÓWKA 1,2KM CST25-25-08AC NAC

PIŁA ŁAŃCUCHOWA SPALINOWA GAŁĘZIÓWKA 1,2KM CST25-25-08AC NAC

Piła łańcuchowa spalinowa CST25-25-08AC NAC z niezawodnym, dwusuwowym silnikiem o pojemności 25,4 cm³ i mocy równej 1,2 KM. Długość prowadnicy NAC wynosi 25 cm. Dużym atutem pilarki jest system antywibracyjny, gwarantujący wysoki komfort użytkowania zwłaszcza przy dłuższej i cięższej pracy. Dodatkowym plusem jest mała waga urządzenia i ergonomiczny uchwyt z manetką gazu. Znajdujący się w zestawie przeźroczysty pojemnik z podziałką, ułatwia przygotowanie mieszanki paliwowej. Dzięki mechanizmowi natychmiastowego zatrzymania łańcucha, praca pilarką jest bezpieczna. Obudowa wykonana została z wysokiej jakości tworzywa. Urządzenie posiada bezawaryjny gaźnik membranowy marki NAC. Idealnie nadaje się do cięcia zarówno drzewa opałowego, jak i ogrodowego, a także do przycinania gałęzi.

Gwarancja Door to Door zapewnia wyjątkowy komfort kupującemu. W przypadku, gdy nasze urządzenie ulegnie awarii, dzwonimy do serwisu (numer w gwarancji). Następnie producent zleca pod nasz adres kuriera, który zawozi do serwisu wadliwy sprzęt. Po naprawie kurier zwraca towar do klienta. Wszystkie koszty transportu ponosi serwis producenta NAC.

Jesteśmy AUTORYZOWANYM CERTYFIKOWANYM dystrybutorem Marki NAC co gwarantuje Państwu nabycie oryginalnych produktów, pochodzących z bezpośredniej, legalnej dystrybucji i 100% możliwość skorzystania z pełnej gwarancji firmy NAC.

CST25-25-08AC

Opis

Prędkość obrotowa (obr/min)
11000
Pojemność silnika (cm3)
25,4
Typ silnika
dwusuwowy
Waga (kg)
3,5
Moc (KM)
1,2
Długość prowadnicy (cm)
25

Specyficzne kodyKomentarze

Napisz swoją opinię

PIŁA ŁAŃCUCHOWA SPALINOWA GAŁĘZIÓWKA 1,2KM CST25-25-08AC NAC

Napisz swoją opinię